تماس با ما

تماس با شخص : Vanessa

Free call

3onedata برای کمک به افزایش امنیت شبکه و داده سرور سرور دستگاه سریال جدید ایمنی را معرفی می کند

October 22, 2020

آخرین اخبار شرکت 3onedata برای کمک به افزایش امنیت شبکه و داده سرور سرور دستگاه سریال جدید ایمنی را معرفی می کند

شنژن ، 22 اکتبر 2020- 3onedata ، ارائه دهنده تجهیزات و راه حل های ارتباطی صنعتی حرفه ای ، سرور دستگاه امن سریال جدید خود را با نام NP5100 معرفی کرده است تا به افزایش امنیت شبکه و داده کمک کند.با سی و دو پورت سریال 3IN1 ، می تواند چندین نوع و تعداد زیادی دستگاه سریال به راحتی متصل شود.

 

آخرین اخبار شرکت 3onedata برای کمک به افزایش امنیت شبکه و داده سرور سرور دستگاه سریال جدید ایمنی را معرفی می کند  0

 

NP5100 سزاوار طراحی سطح EMC 4 در سطح صنعتی است ، کیفیت مورد تأیید صنعتی محیط های سختی را برای هرگونه کاربرد صنعتی تحمل می کند و عملکرد خوبی را در زمینه های صنعتی تضمین می کند.این با ورودی های اضافی دوگانه اضافی برق ارائه می شود تا منبع برق دوم را در صورت خرابی ورودی برق اصلی تأمین کند ، با اطمینان از حداکثر به روز بودن شبکه.

 

امنیت انتقال داده هنگام اتصال دستگاه های سریال به شبکه بسیار مهم است ، NP5100 از پروتکل های SSH و HTTPS پشتیبانی می کند ، پروتکل هایی که با رمزگذاری داده ها قبل از ارسال آنها از طریق شبکه کار می کنند ، اطمینان حاصل می کنند که داده های سریال به طور ایمن منتقل می شوند.

 

علاوه بر این ، صفحه نمایش OLED اطلاعات اساسی دستگاه را قابل مشاهده می کند ، پیکربندی و کار ساده و آسان می شود.

 

در مجموع ، سرور دستگاه سریال امن 3onedata NP5100 می تواند به مشتریان در اطمینان از اتصال مطمئن ، تقویت امنیت و ساده بودن مدیریت شبکه ها کمک کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

ics@3onedata.com
live:ics_164