تماس با ما

تماس با شخص : Vanessa

Free call
خط تولید

OEM / ODM

برنامه همکاری

برنامه همکاری سفارشی سازی 3onedata با هدف ترویج همکاری بیشتر با شرکای حرفه ای با الزامات ویژگی های محصول غیرقابل توصیف در زمینه های مختلف به منظور پاسخگویی به خواسته های سایت مشتری انجام می شود. اگر ظرفیت ها و تجربه های تحقیق و توسعه خاصی دارید ، اما نمی توانید برخی ایده ها یا مفاهیم خوب را نابود کنید ، یا برای توسعه برخی از فن آوری های پیشرفته ، به همکاری نیاز دارید ، ما به گرمی از ما برای پیوستن به برنامه همکاری ما استقبال می کنیم. شما با تجربه حرفه ای ما تقاضا و راه حل سفارشی را متوجه خواهید شد.

حالت همکاری

از طریق همکاری های عمیق با دنبال کردن دو نوع شرکای خدمات سفارشی ، 3onedata راه حلی با ارزش بازار ایجاد کرده است.

I. همکاری جهانی

یک بیشتر ماژول های تعبیه شده صنعتی 3onedata را توسعه داده و آنها را در راه حل های مورد نیاز برنامه سایت کاربران نهایی ادغام کنید.

ب بر اساس مفاهیم شرکاء و الزامات خاص 3onedata محصولات سفارشی را طراحی و توسعه می دهد.

دوم همکاری مکمل

شرکاء می توانند با توجه به تقاضای واقعی ، فناوری های ویژه ای را در دست خود داشته و با 3onedata همکاری کنند.

تحقیق و توسعه

با استفاده از اصول اولیه کیفیت 3onedata توجه ویژه ای به نوآوری فنی و کنترل کیفیت دارد. ما بیش از 3000 متر مربع مرکز تحقیق و توسعه را با مهندسین درجه یک چینی و همچنین ابزارهای استاندارد بین المللی مناسب برای توسعه ، آزمایش و تولید محصول ایجاد کرده ایم. سالانه ما 15٪ از میزان فروش را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم و همکاری های فنی با دانشگاه جنوب شرقی ، دانشگاه علوم و فناوری نانجینگ ، دانشگاه Sun Yat-sen و موسسه تحقیقات انرژی الکتریکی چین ایجاد کرده ایم.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

ics@3onedata.com
live:ics_164